У теракті в метро Санкт-Петербурга ФСБ звинуватила Telegram

348
Російські спецслужби звинуватили у теракті в метро Пітера Telegram

Федеральна служба безпеки Росії заявила про активне використання терористами та «їх кураторами за кордоном» для зв’язку месенджера Telegram. У тому числі – під час теракту в метро Санкт-Петербурга 3 квітня. Про це повідомляє Интерфакс.

«Під час оперативного супроводу розслідування теракту 3 квітня цього року в метрополітені Санкт-Петербурга ФСБ Росії отримана достовірна інформація про використання терористом-смертником, його пособниками і зарубіжним куратором месенджера Telegram для приховування своїх злочинних задумів на всіх стадіях організації та підготовки терористичного акту», – ідеться в повідомленні Центру громадських зв’язків ФСБ Росії, що надійшло до редакції видання.

За словами представників ФСБ, «під час оперативно-розшукових заходів по виявленню законспірованих осередків міжнародних терористичних організацій фіксується тотальне використання їх членами інтернет-месенджерів для здійснення конспіративної зв’язку між собою і своїми кураторами із закордону».

«Найактивніше членами міжнародних терористичних організацій на території РФ використовується месенджер Telegram, що надає терористам можливість створювати секретні чати з високим рівнем шифрування переданої інформації», – зазначається в повідомленні російської спецслужби.

Коментарi

Коментарiв