Путін хотів виміняти у Трампа Україну на Сирію, однак це неможливо – екс-радник держсекретаря США

332
Колишній радник держсекретаря США Метью Брайза

Президент Росії Владімір Путін сподівався домовитися з президентом США Дональдом Трампом про «обмін» України на Сирію. Проте реалізація цього плану російського лідера є неможливою. Про це заявив колишній радник держсекретаря США Метью Брайза.

За словами Брайза, відповідно до схеми, яку вигадав Путін, Росія співпрацювала б зі США в Сирії проти «Ісламської держави», якщо б Трамп заплющив очі і дозволив Донбасу перебувати під контролем Росії – передає Еспресо.

Колишній радник держсекретаря США стверджує, що зараз така ситуація є абсолютно неможливою.

Однак водночас він зауважив, що правдивими можуть бути чутки щодо держсекретаря США Рекса Тіллерсона, які в останні кілька днів поширюють у Вашингтоні.

«Тіллерсон зараз розпочинає новий процес, в якому США відіграватимуть роль медіатора, як це було в переговорах між Україною та Росією, і, можливо, підсилять вплив Франції та Німеччини в так званому «нормандському форматі». І домовляться про те, що Росія забереться зі сходу України в обмін на те, що Україна виконуватиме свої зобов’язання, згідно з Мінськими домовленостями», – пояснив політик.

Коментарi

Коментарiв