Експерт: Звинувачені прокуратурою нардепи уникнуть відповідальності

289
За словами експерта, попри звинувачення ГПУ низка нардепів уникне відповідальності

Народні депутати, яким загрожує зняття недоторканності, швидше за все зможуть уникнути відповідальності. Такий прогноз зробив політичний експерт Олександр Кочетков.

«Я вважаю, що швидше за все представники провладних партій уникнуть зняття недоторканності», – спрогнозував Кочетков.

За його словами, нині тривають перемовини між депутатами, яким пропонують гроші, аби вони не голосували проти своїх колег по парламенту.

«Між народними депутатами існує кругова порука. Сьогодні депутати, які підпадають під зняття недоторканності, намагаються домовитись, аби за це ніхто не голосував», – заявив політолог у коментарі 24.

На його переконання, для цих депутатів склалась важка ситуація, проте з іншого боку є суспільний тиск, тому шанси на позитивне голосування за ці постанови можна розцінювати як «50 на 50».

Крім того, експерт зауважив, що спочатку доказову базу проти нардепів має розглянути регламентний комітет. Якщо вона буде недостатньою, то рішення можуть і не ухвалити. Таким чином цей комітет може не винести у залу для голосувань подання на певних нардепів.

«Якщо рішення щодо провладних депутатів не пройде, то це викличе негативну реакцію в суспільстві», – резюмував фахівець.

Коментарi

Коментарiв