Путіна загнали в глухий кут – російський політолог

586
Якщо зустріч із Трампом не відбудеться, Путін стане вигнанцем - політолог

Новообраний президент Франції Еммануель Макрон є представником нового покоління політиків і він дуже серйозну увагу приділяє ситуації в Україні. Про це розповів російський політолог Дмітрій Орєшкін.

Саме тому, вважає політолог, Макрон ініціює нову зустріч нормандської четвірки. Таким чином французький президент намагається зміцнити свої міжнародні позиції.

«Тому Макрон квапить події і хоче організувати ці дострокові збори. ..Якщо Макрон сказав, значить, зустріч, швидше за все, відбудеться, адже в іншому випадку це буде удар по його репутації. Хоча у Путіна багато чого накопичилося і до нормандського формату, і до Макрона особисто. І йому може захотітися в останній момент різко відмовитися від зустрічі», – переконаний Орєшкін, пише НВ.

Щодо майбутньої зустрічі Путіна і Трампа, то тут, за словами фахівця, теж є елемент політичної боротьби: відбудуться – не відбудуться.

«Трамп діє досить примітивно. Для зустрічі з Порошенком він знайшов час, а для зустрічі з Путіним він може не знайти часу. Це символічний і зухвалий крок. Якщо ця зустріч не відбудеться, то це стане ознакою того, що Путін остаточно став вигнанцем… Вважають, що не можна заганяти щура в кут, але з деякими щурами тільки так і варто поводитись», – підкреслив експерт.

При цьому, додав він, ця ситуація з Путіним мало вплине на Україну, оскільки наша головна проблема – відсутність ефективних реформ і економічний стан.

Коментарi

Коментарiв