Порошенко вдруге стане президентом лише за однієї умови – Шабунін

1915
Очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін

Чинний Президент України Петро Порошенко може бути обраним на другий термін президенства виключно у тому разі, якщо він потрапить у другий тур із Юрієм Бойком. Іншої можливості для перемоги Порошенка немає. У цьому запевнив очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Я думаю, що Петро Порошенко може бути обраним на другий термін президенства виключно тоді, якщо він потрапить у другий тур із Юрієм Бойком. Більше того, саме через це Бойко до сих пір не отримує підозри від Генеральної прокуратури, зокрема, він її і не отримає», – підкреслив Шабунін в ефірі ZIK.

За його словами, Генеральна прокуратура тримає підозру Бойку для вдалого моменту, зокрема до президентських виборів.

«Нинішній Генеральний прокурор України, а в минулому голова фракції «БПП» Юрій Луценко зберігає цю підозру для Петра Олексійовича, для вдалого опонента на майбутні президентські вибори. Іншої можливості перемогти для Порошенка я не бачу», – зауважив фахівець.

Також він додав, що якби зустрівся особисто із Петром Порошенком, то не ставив би йому жодних запитань.

«Чесно кажучи, у мене вже немає до нього запитань. Більше того, мені здається, що він прийняв і визначив свою роль в історії України. Однак, саме Порошенко міг стати тим, хто би змінив хід історії цієї країни, ми дали йому такий шанс. Але мені здається, що він вибрав дещо іншу роль, тому насправді, у мене до нього вже немає запитань»,– підсумував активіст.

Коментарi

Коментарiв