Олександр Солонько: Державу добиває недолугий правлячий клас, якому ідейно ближчий російський капітал

641
Політичний аналітик Олександр Солонько

От вам дуже яскрава демонстрація того, чому так сильно метушиться вата і агенти впливу руского міра в Україні. Кількість прихильників надання російській мові статусу державної продовжує падати. Навіть якщо враховувати окупацію частини територій України, цей процес триває і все рухається в одному напрямку загалом.

Час розквіту руского міра і його впливу тут минає. Тому Кремль буде все більше тиснути з метою відтягнути цей крах. Власне, тотальні зусилля на реанімування мовного протистояння, які ми спостерігаємо з боку російської партії в Україні за певного сприяння влади, котра нещодавно вдалась до спроб отримати від цього для себе користь, скоріш за все будуть посилюватися.

Кремлівським агентам впливу навіть дещо вдалося відвоювати деякі позиції, але загальну картину це не змінило.

Якщо взяти за основу теорію про те, що саме мова формує світогляд, то очевидно, що відмова від російської мови як інструменту агресії для українців принесе нашій державі значні дивіденди у вигляді вивільненої енергії, яку після завершення процесу ідентифікації можна буде скерувати на державне будівництво, замість протистояння кремлівському впливу.

Проте, до того часу ми можемо втратити шанси на успішне будівництво через те, що державу добиває недолугий правлячий клас, якому ідейно ближчий той же російський капітал, який у цьому процесі бере активну участь, ніж український народ.

Джерело: Олександр Солонько

Коментарi

Коментарiв