ПАРЄ відкрила шлях для імпічменту своєму пропутінському очільнику

265
Педро Аграмунт уперто не хоче іти у відставку

Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за внесення змін до регламенту органу і зробила можливим оголошення імпічменту главі Асамблеї Педро Аґрамунт. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради України і член делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко.

«154 із 196 членів ПАРЄ за зміни до регламенту Асамблеї. Лише 30 проти. Це більше, ніж 2/3 делегатів ПАРЄ, які, по суті, висловили недовіру людині без честі і совісті, випадковому пройдисвітові на посаді президента ПАРЄ Аґрамунту, який б’є Асамблею вже рік своїми ганебними діями», – підкреслила Геращенко.

Також вона наголосила, що Аґрамунт повинен негайно сам подати у відставку.

«Однак він утік до Іспанії. І тому тепер ми можемо проголосувати за імпічмент і маємо на це регламентні норми. Перший імпічмент в історії ПАРЄ. Ось що буває з друзями Кремля, любителями чорної ікри і рублів, вояжів у Москву і Пітер», – запевнила віце-спікер ВРУ.

Нагадаємо, президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аґрамунт був відсторонений від виконання обов’язків  ведення сесії після скандалу через його візиту до Сирії разом із депутатами російської Держдуми. До того ж, Аґрамунт заявив, що не має наміру йти у відставку.

154 зі 197 присутніх у залі членів ПАРЄ ЗА зміни до регламенту Асамблеї . Лише 30 проти. Це більше, аніж 2/3 делегатів …

Опубліковано Iryna Gerashchenko 27 червня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв