Вірус «Петя» паралізував роботу Кабміну, банків і компаній

423
Десятки українських компаній і установ не працюють через атаку хакерів

Вірус заблокував роботу сайту Кабінету Міністрів України. Про це у своєму Facebook повідомив міністр віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

«Якщо що, то у нас теж мережа «лягла», по ходу! Таку картинку показують всі компи КМУ», – повідомила Розенко.

Сайт Кабміну наразі не працює.

Та-дам! Якщо що, то у нас теж мережа "лягла", по ходу! Таку картинку показують всі компи КМУ )))

Опубліковано Павлом Розенком 27 червня 2017 р.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про атаки вірусу (імовірно під назвою Petya.A) на мережі українських банків і великих компаній.

Речник Національної поліції України Ярослав Тракало повідомив, що від хакерських атак постраждали декілька державних фінустанов.

На офіційній сторінці у Facebook «Нова пошта» повідомила: «Через масовану атаку вірусу Petya.A на наші інформаційні системи відділення і контакт-центр «Нова пошта» тимчасово не можуть обслуговувати клієнтів».

Так, наприклад, прес-служба «Ощадбанку» повідомляє, що на виконання регламентів безпеки та захисту інформації банк був вимушений вдатися до обмеження функціоналу послуг, що надаються клієнтам.

Клієнти «Ощадбанку» наразі можуть скористатися банкоматами інших банківських установ, для клієнтів-пенсіонерів ця послуга є безкоштовною.

Як підтвердив Українській правді речник Національної поліції України Ярослав Тракало, від хакерських атак постраждали декілька державних фінустанов.

«До поліції надійшли виклики від кількох фінустанов, на які було здійснено хакерські атаки. Наразі фахівці кіберполіції розбираються в проблемі», – сказав він.

Повідомляється, що хакерської атаки зазнав медіахолдинг ТРК «Люкс», до складу якого входять «24 Канал», національна мережа радіостанцій «Радіо Люкс» і «Радіо Максимум», а також низка популярних інтернет-сайтів. Так о 15-ій годині перестав завантажуватися новинний сайт «Кореспондент».

Крім того, повідомили про збої у роботі мереж «Київенерго» і «Укренерго».

Пізніше з’явилася інформація про вірусну атаку на комп’ютерні мережі «Укрпошти», «Нової пошти» і «Укртелекому».

Офіційний сайт «Укрпошти» не працює.

Усі відділення «Нової пошти» тимчасово припинили роботу.

Коментарi

Коментарiв