«Щоб Україні не дісталося»: Кремль наказав знищити промисловість Донбасу

833
Кремль наказав фактично розібрати Донбас на брухт

Ватажки так званої ДНР отримали наказ із Кремля розібрати на металобрухт промислові об’єкти на окупованих територіях Донбасу. Про це глава терористичної банди «Схід» Олександр Ходаковський написав на своїй сторінці у забороненому в Україні «ВКонтакте».

За словами ватажка «Сходу», деякі «лідери» бойовиків пояснюють розбір на брухт підприємств і шахт тим, що «їм дана установка укласти промисловий потенціал Донбасу… щоб він ворогу не дістався».

«Гаразд, я розумію – останки розбомбленого дочиста аеропорту. Ну ту ж шахту «Жовтневу» пустили під ніж, вичистивши все, що можна продати, розбираючи на брухт цілі вузли і агрегати, ще придатні до експлуатації», – зазначив Ходаковський.

«Практика поширилася і на інші об’єкти: смертю хоробрих загинув недобитий противником ДЗРХІ, на черзі шахта «Бутовська», яка теж піде в розпил, почалася порізка «Стиролу»… Шахта Засядька допрацьовує проходку, і далі лягає на лопатки, з першого липня очікується, нібито тимчасове, закриття декількох шахт, які в перспективи чекає доля донорів брухту», – розповів терорист.

Коментарi

Коментарiв