Росія створює три потужні армії навколо кордонів України – військовий експерт

461
Військовий експерт попередив про серйозну небезпеку від армії РФ навколо кордонів України

Росія створює три потужні армії навколо кордонів України, одна з яких має набагато більше танків, аніж провідні країни Європи. Таку заяву зробив американський військовий експерт Філіп Карбер, передає УНІАН.

«За три роки ми мали нагоду спостерігати за цим конфліктом, і ми бачили підйом української армії, яку знищували протягом 20 років. Ми бачили колосальний прогрес, як вона протистоїть російській армії, яка має технологічну та кількісну перевагу», – підкреслив Карбер.

Крім того, він додав, що російська агресія проти України почалося із захоплення Криму і продовжилась підтримкою «гібридних сил» на Донбасі.

«Нині ми спостерігаємо створення трьох армій навколо кордонів України. Перша з цих армій – це гвардійська танкова армія, яка передислоковується зі Смоленська та перемістилася ближче до українського і білоруського кордонів. Ця перша гвардійська танкова армія має більше танків, ніж усі разом країни Балтії, ніж Польща, ніж західна Німеччина та Франція», – наголосив експерт.

За його словами, такий стан справ не є сюрпризом, оскільки Росія вже оголосила, що перша гвардійська танкова армія буде масованим, шокуючим ударним кулаком.

«Також росіяни оголосили, що наприкінці серпня – на початку вересня вони проводитимуть стратегічні навчання «Захід», коли деякі з підрозділів цієї гвардійської танкової армії буде переміщено на територію Білорусі», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв