У Раді зібрався «павучатник», який треба розігнати – нардеп

306
Нардеп звинуватив своїх колег по парламенту у постійних крадіжках

Чинна влада сьогодні краде на кожному кроці. І в Кабінеті Міністрів, і в середині країни. Більше того, у парламенті сьогодні зібрався «павучатник», який потрібно негайно розігнати. Про це заявив народний депутат України Сергій Шахов.

«Влада сьогодні краде на кожному кроці! І в Кабінеті Міністрів, і всередині країни. Вже майже 26 років чиновники розкрадають нашу державу», – заявив нардеп в ефірі ZIK.

За його словами, сьогодні у парламенті зібрався «павучатник», який потрібно негайно розігнати мітлою.

«Я є депутатом всього лиш 8 місяців, але за цей час я побачив, що у парламенті зібрався «павучатник», який потрібно негайно розігнати мітлою. Більше того, нам необхідно провести перевибори!», – переконаний Шахов.

У відповідь на запитання журналіста про те, чи готовий він особисто скласти повноваження, він запевнив, що разом із іншими депутати він би відмовився від депутатського мандату.

«Звичайно, разом зі всіма депутатами. Але я ще раз наголошу, що нинішня влада, нинішній Кабінет Міністрів, чиновники на місцях, судді, які відпускають міністра «ЛНР» безкарно розкрадають нашу державу», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв