Насірова можуть виправдати і повернути на посаду – політолог

407
Одіозний Насіров може вийти на свободу?

Ситуація нагадує тривалий серіал. Поворот у справі в останні дні свідчить про те, що все може завершитися виправданням Романа Насірова і його поверненням на колишню посаду. Про це в коментарі розповів політолог Володимир Воля, оцінюючи розслідування справи Насірова протягом трьох місяців і рішення про продовження його арешту ще на два місяці.

«Розгляд у закритому режимі насторожує і наводить на думки про те, а чи не йде все до того, що через кілька місяців з якихось причин Насіров може бути виправданий – наприклад, взамін за згоду на якісь дії. Можливо, буде укладена якась угода. По-друге, є побоювання, що в разі винесення обвинувального вироку Насіров оскаржить його в суді. Бо ця справа хитка. У такому разі Україна ще й буде змушена виплачувати йому компенсацію. Поки такі варіанти залишаються теорією, але побоювання є», – підкреслив експерт.

Він додав також, що грає роль і той факт, що вже 18 українських суддів виграли у держави України справи у Європейському суді з прав людини.

«Суди виграли в ЄСПЛ у України щодо незаконного звільнення з посад за порушення права на справедливий суд. Із Насіровим може статися така ж історія», – попередив Воля у коментарі Слову і Ділу.

Однак, переконаний він, найбільш реальною є версія про те, що з Насіровим ведеться торг.

«Не виключено, що може бути потрібно, щоб Насіров дав якісь дані щодо когось», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв