Кількість подібних до вбивства Шаповала терактів лише зростатиме – журналіст

341
Експерт переконаний, що вибух авто Шаповала лише поклав початок подібним терактам

Журналіст, редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов переконаний, що кількість терактів в Україні зростатиме, оскільки російські спецслужби отримали завдання вести у нашій країні активну диверсійну діяльність.

«Це вже не перший напад (загибель Шаповала – ред.). Насправді їх досить багато і масштаб терористичних атак зростає. Нам протистоїть велика країна, спецслужби якої дістали завдання проводити в Україні масовані диверсійні дії. Безумовно, захиститися повністю не вийде», – запевнив Бутусов у коментарі Гордону.

За його словами, кількість схожих терактів ймовірно зростатиме. При цьому він зазначив, що противник завдає ударів по людях, які мають медійне значення.

«Наприклад, це вбивство Воронєнкова, замах на Осмаєва, а також на Геращенка. Тобто таких ситуацій не так мало. Упевнений, що це не останній терористичний акт. Загинув співробітник Міноборони, який дійсно зробив значний внесок у протистояння російській агресії. Те саме можна сказати і про вбитого в Маріуполі заступника начальника управління контррозвідки СБУ в Донецькій області Олександра Хараберюша. Це точкові й болючі удари», – підкреслив редактор.

Нагадаємо, 27 червня жертвою вибуху автомобіля у Києві став 39-річний військовослужбовець Міністерства оборони України Максим Шаповал. Інцидент кваліфікували як «теракт».

Коментарi

Коментарiв