Сергій Якимчук: Кількість персональної порошенківської охорони просто ЗАШКАЛЮЄ

862
Сергій Якимчук, блогер, активіст

Щойно дивився сюжет з нагоди Дня Конституції і про покладання квітів до пам’ятника Пилипу Орлику.

В перших рядах Пьотр Алєксєєвічь зі своєю дружиною, потім Клічько, Гройсман і так далі… Кількість персональної порошенківської охорони просто ЗАШКАЛЮЄ!

Навіть на передовій, куди в свій час їздив Пьотр Алєксєєвічь, персональної охорони було набагато менше, та й російськомовні терористи тоді не стріляли. Мабуть в Києві Пьотр Алєксєєвічь використовує набагато більше охорони, бо добре знає де в нього більше ворогів і які найнебезпечніші.

Але мова не про те, під час покладання квітів, запрошений хор виконував пісню «Ой у лузі червона калина», а ця пісня друзі, це Гімн Січових Стрільців.

Добре відомо, що в другому і третьому куплеті в оригіналі звучать такі слова:

….

Марширують наші добровольці у кривавий тан,

Визволяти братів-українців з МОСКОВСЬКИХ кайдан.

А ми тії МОСКОВСЬКІ кайдани розірвемо,

А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!

Ой у полі ярої пшениці золотистий лан,

Розпочали стрільці українські з МОСКАЛЯМИ тан…

….

Добре відомо, що під час совіцької окупації радянська влада, ці слова замінила на слово «ВОРОЖИХ», щоб стерти з пам’яті українців згадку про нашого справжнього Одвічного Ворога.

Яка ганьба, що сьогодні, під час чергової війни з нашим Одвічним російськомовним Ворогом, в день Української Конституції і при перших(!) особах Держави, хор не спромігся виконати оригінальний текст пісні і побоявся назвати речі своїми іменами, ворогів назвати москалями, і заспівав «радянський окупаційний варіант». Якась гібридна пісня вийшла. Що тут сказати…

Або з ПЕРШИМИ особами держави щось не так, або в тій консерваторії і хорі щось «т’ре мінєти».

Джерело: Сергій Якимчук

Коментарi

Коментарiв