Порошенко нагородив нардепів, які голосували за диктаторські закони 16 січня

484
Нардепи, які голосували за диктаторські закони, отримали нагороди від Порошенка

Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня Конституції нагородив державними нагородами народних депутатів Олександра Герегу і мера Чернігова Владислава Атрошенка, які голосували за диктаторські закони 16 січня.

Про це повідомляє журналіст Роман Шрайк у Facebook.

У прес-службі українського президента заявили, що нагороди вручалися «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю».

Так, Герега був нагороджений орденом «За заслуги» II ступеня, а Атрошенко – орденом за заслуги III ступеня.

Довідка: Так звані диктаторські закони 16 січня – пакет законів, ухвалених Верховною Радою України 16 січня 2014 року. Рішення були протягнуті з грубим порушенням Регламенту і законодавчої процедури та, попри гостру критику, підписаних Президентом наступного дня 17 січня. Їх ухвалювали підняттям рук, без використання системи «Рада» та без обговорення, а їхні тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували.

Ці законодавчі акти, на думку більшості експертів, обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство.

Коментарi

Коментарiв