ГПУ назвала нісенітницею потребу відставки Шокіна

194
Керівництво Генеральної прокуратури України назвало нісенітницею інформацію про те, що США згодні надати українській стороні кредитні гарантії лише за умови відставки очільника ГПУ.

ГПУ назвала нісенітницею потребу відставки Шокіна
Нагадаємо, Державний департамент Сполучених Штатів Америки погоджується надати кредитні гарантії для України на суму 1 мільярд доларів лише за умови відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна, оскільки він є представником колишньої влади.
«Ми вважаємо цілковитою нісенітницею інформацію, розповсюджену деякими ЗМІ щодо вимог США звільнити Генпрокурора Шокіна в обмін на отримання кредиту в розмірі 1 мільярда доларів», − заявив в інтерв’ю Українській правді заступник Шокіна Владислав Куценко. 
Керівництво ГПУ також спробувало виправдатися щодо ситуації, коли Генпрокурор не дозволив своєму заступнику Віталію Каську у складі делегації поїхати до Штатів. На думку нардепа Світлани Заліщук, він є однією з небагатьох некорумпованих осіб у Генеральній прокуратурі, саме тому Шокін уже неодноразово зривав офіційні поїздки Каська на запрошення американських і європейських партнерів. 

Коментарi

Коментарiв