Третина росіян припускає ймовірність нападу України на РФ

510
Військову загрозу відчуває понад третина росіян, у тому числі - від України

Росіяни вважають імовірними військовими супротивниками в першу чергу США та Україну, а союзниками – Білорусь, Китай і Казахстан. Результати опитування цитують Українські Новини.

Військову загрозу відчуває понад третина росіян. Потенційними джерелами агресії називають у першу чергу США (63% серед тих, хто вважає, що загроза військового нападу існує) і Україну (31%).

Істотно рідше, ніж у середньому за вибіркою, що ці країни зазначають прихильники непарламентських партій (31% і 12% відповідно), а також мешканці Москви і Санкт-Петербурга (51% і 23%). Далі в списку йдуть блок НАТО (7%), Китай (5%), Велика Британія (4%), ІД (4%), Сирія (3%), Німеччина (3%) та інші країни.

Водночас у складній ситуації союзницьку підтримку росіяни в цілому очікують переважно від Китаю (41%), Білорусі (25%) і Казахстану (18%). Країни колишнього СРСР за сумою відповідей набирають близько 20%.

Є й ті, хто очікує підтримки з боку США і України, проте таких небагато – по 2%. На думку кожного десятого (10%), шукати допомоги в разі військового нападу росіянам було б ні у кого.

Коментарi

Коментарiв