Кремль змінив методи війни проти України, перейшовши до терактів

319
За словами експерта, теракти - нові методи Кремля у боротьбі проти України

Унаслідок тиску країн Заходу на Росію і визнання ними факту російської військової агресії проти України Кремль змінив методи гібридної війни, перейшовши до терактів на території нашої країни. Про це розповів військовий експерт, головний редактор сайту групи «Інформаційне опір» Юрій Карін.

«Загострення на Донбасі є природним елементом тиску Російської Федерації і цього плішивого (Путіна – ред.). Факторів, які можуть бути з цим пов’язані, досить багато. Починаючи з порушення «хлібного перемир’я», яким вони показують, що їм глибоко наплювати на все людські цінності. І закінчуючи тим, що президент Франції Еммануель Макрон починає смикати за причинні місця, що дуже не подобається великому самодержцю», – підкреслив Карін у статті Апострофу.

На його думку, Дональд Трамп, швидше за все, приєднається до політики Макрона щодо Росії, що може викликати інспіровані Кремлем теракти і у західних країнах.

Крім того, переконаний фахівець, останні теракти, в тому числі і в Києві, можна назвати таким своєрідним «привітанням» до Дня Конституції.

«Це був «привіт» нашим спецслужбам, які дуже добре попили крові. Якщо раніше ми відбивалися, то останнім часом в деяких моментах почали наступати їм на п’яти. Тому вони таким чином і спрацювали», – наголосив експерт.

Також він додав, що війна триває, і виходить на новий рівень, в тому числі з використанням ДРГ і терористичними актами.

Коментарi

Коментарiв