У Львові розробили «сміттєвий план» порятунку

338
У Львові склали план порятунку від сміття

Львівська облдержадміністрація розробила п’ятиступеневий план вирішення проблеми з твердими відходами в обласному центрі. Про це 30 червня розповів журналістам очільник ЛОДА Олег Синютка, передає Укрінформ.

За словами Синютки, на першому етапі обласна влада збирається повністю вивезти з міста сміття.

«За нашими розрахунками, з кінця першої декади до середини липня ми повинні повністю очистити місто від ТПВ, управління якими взяла на себе обласна влада», – підкресивв чиновник.

Також він додав, що протягом другого етапу, який триватиме наступні три місяці, планується зменшити кількість відходів, які вивозяться на полігони області, та перейти до системної безперебійної організації вивозу сміття.

На третьому етапі тривалістю п’ять місяців, тобто до листопада, буде відновлено систему організації збору ТПВ, у тому числі і сортування та вивозу вторинної сировини, яка значно зменшить кількість ТПВ, що вивозяться на полігони.

Четвертий етап розрахований на 2018 рік: місто перейде до системної переробки і утилізації ТПВ, зокрема, прогнозується виготовлення RDF-палива.

П’ятий етап припадає на 2019 рік: це початок будівництва сміттєпереробного комплексу, який остаточно вирішить проблему ТПВ на території Львова.

Синютка запевнив, що у Львові буде запроваджено чіткий облік сміття і вивозити його будуть тільки опісля зважування.

Коментарi

Коментарiв