Інтерпол прокоментував зникнення повідомлення про розшук Януковича

191
Керівник робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя повідомив, що на офіційному сайті відомства повідомлення про розшук колишнього Президента України Віктора Януковича тимчасово приховали.

Інтерпол прокоментував зникнення повідомлення про розшук Януковича
«Віктор Янукович і його захисники подали скаргу з проханням про скасування міжнародного розшуку в суд у Ліоні, що у Франції, і до Комісії з контролю за файлами Інтерполу. На момент розгляду скарги Комісією Генерального секретаріату було ухвалено рішення про обмеження публічного доступу до інформації про розшук екс-президента України», − цитує LB.ua Неволю. 
За його словами, інформація про міжнародний розшук Януковича ще існує в закритій базі Інтерполу, проте доступ до неї має лише обмежене коло уповноважених осіб.
Представник ГПУ Владислав Куценко зазначив, що з тієї ж причини Інтерполу довелося приховати інформацію про кілької чиновників часів правління Віктора Януковича. Зокрема йдеться про Миколу Азарова, Едуарда Ставицького й Сергія Клюєва. Вони заявили, що українська влада переслідує їх нібито у зв’яжу з політичними мотивами.

Коментарi

Коментарiв