Відомий журналіст назвав несподівану причину війни Путіна проти Заходу

949
Експерт пояснив, чому насправді Путіну так принципова війна з Заходом

Однією з причин, чому президент російський президент Владімір Путін веде війну з Заходом, є те, що з моменту краху Радянського Союзу більша частина російської еліти вважає себе і свою країну такими, що програли у «холодній війні». Таку думку висловив український журналіст, експерт із міжнародних питань Віталій Портніков.

За словами Портнікова, американцям – і цивілізованого світу в цілому – варто було б зрозуміти причини цієї постійної участі Москви в підриві підвалин західної демократії.

Так, нині РФ не може змагатися ні зі Сполученими Штатами, ні з Європою.

«Падіння ціни на нафту, що стало провісником майбутньої економічної катастрофи і неминучого краху російського режиму, повинно було б протверезити Володимира Путіна і його найближче оточення – тобто якраз тих людей, хто займається підготовкою антизахідних спецоперацій. Але чекісти ніяк не можуть вгамуватися. Чому?», – підкреслив публіцист у статті для 7 Днів.

Він також наголосив, що Путін не хоче розуміти змін сучасного світу – сьогодні усе вирішує не розмір території, не кількість енергетичних ресурсів і навіть не ядерний потенціал, а причетність країни до розробки новітніх технологій.

«Що ніякої поразки Росії у «холодній війні» не було, а був крах бандитського режиму, засновники якого перемогли в кровопролитній громадянській війні 20-х років минулого століття і встановили на захопленій території свою диктатуру», – додав фахівець.

На його переконання, РФ діє як варвар, який стикається з цивілізованим світом, досягнення якого він споживає, і хоче зруйнувати цей світ, підкорити його своїй сьогочасній примсі.

Коментарi

Коментарiв