Відомий адвокат розкрив частину плану зі збереження Путіним влади

556
Марк Фейгін пояснив, як Путін далі планує утримувати свою владу

Небажання Кремля карати або навіть називати замовників вбивства російського політика Боріса Нємцова свідчать про прагнення президента РФ Владіміра Путіна зберегти режим президента Чечні, сили якого планується використовувати для придушення масових протестів у Росії. У цьому запевнив відомий російський адвокат Марк Фейгін.

За словами Фейгіна, у якості замовників і організаторів вбивства Нємцова не раз називалися депутат Держдуми РФ Адам Делімханов і глава Чечні Рамзан Кадиров, однак це ніяк не вплинуло на небажання російської прокуратури «копати» в цьому напрямку.

«Для цього є політичні причини, тому що ці люди користуються прямою протекцією Кремля, зокрема Володимира Путіна», – підкреслив адвокат в інтерв’ю Апострофу.

Він переконаний – це пояснюється тим, що Кадиров є інструментом Путіна, і в якийсь момент дикість вихідця з Північного Кавказу Кадирова врятує президента РФ від протестів.

«Тому Путін тримає його про запас, такі «дрібні витівки» йому дозволяє. На такі витрати система готова йти. Один, два, три, п’ять, сто чоловік… Це не та цифра, заради якої варто в Чечні влаштувати незрозуміло що. І все усвідомлюють, усі розуміють», – наголосив експерт.

Також він додав, що ФСБ не подобається самостійність Кадирова, який оточив себе цілою армією за рахунок федерального бюджету.

«Однак останнє слово за Путіним, а не за ФСБ. В цій системі Путін сам уособлює і ФСБ, і Північний Кавказ, і всю систему цілком. Він сам є і мета, і засіб цієї системи, тому йому не треба питати у ФСБ, що вони думають з цього приводу. У нього є свій стратегічний план збереження свого у владі, і Кадиров служить цим планом, будучи найважливішою деталлю. Так навіщо ж Путін буде сам ламати цю машину? Так що, поки Кадиров має цей безпечний дах, йому все спускають з рук, його виводять за дужки, коли відбуваються такі гучні вбивства», – резюмував фахівець.

Коментарi

Коментарiв