На дні народження у Найєма побили журналіста (фото, відео)

338
На святкуванні дня народження Найєма побили журналіста

Українського журналіста Василя Апасова побила охорона клубу, в якому святкував свій день народження народний депутат Мустафа Найєм. Про це свідчить пост потерпілого в соцмережі Facebook.

«Мене побила охорона біля клубу Master Club, де святкував день народження Мустафа Найєм. Відгукнувшись на заклик Мустафи, який кликав усіх до закладу Майстер Клаб на свій День Народження, ми прийшли і зустріли опір охорони. Ми одразу зрозуміли, що ми – небажані гості, проте люди, у яких був бейдж охорони, повелися агресивно. Вони просто закрили нам вхід, не змогли пояснити причину і навіть не змогли пояснити, що саме вони охороняють», – розповів журналіст.

«Коли я став записувати те, що відбувається на телефон, один із охоронців (саме такий бейдж у нього був – «Охоронець Ігор») вихопив телефон у мене з рук, після чого нам почали наносити удари. Після бійки мені вдалося вихопити телефон назад, відео з якого буде опубліковано», – підкреслив Апасов.

Також у мережі оприлюднено відео, на якому видно, як охоронець тримає в руках чужий телефон і матюкає Апасова.

Увага ! На відео присутній нецензурна лексика!

Стоическая выдержка Василий Апасов заслуживает уважения. Не все журналисты способны себя вести подобным образом в таких ситуациях. Полицию обещали вызвать охранники, но решили не портить ДР Найема и просто отобрали телефон и напали на нежданных гостей. А так хотелось взглянуть на пресловутую пати…

Опубліковано Александром Долгим 1 липня 2017 р.

Інцидент прокоментував і сам Мустафа Найєм, зазначивши, що це не була його особиста охорона і він не повинен відповідати за їхні дії.

Коментарi

Коментарiв