Путін незаконно оголосив море навколо берегів Криму вільною економічною зоною

476
Путін підписав "закон", що робить море біля берегів Криму вільною економічною зоною

Президент Росії Владімір Путін підписав федеральний «закон» про включення внутрішніх морських вод і територіального моря РФ уздовж прибережної лінії анексованого Кримського півострова до складу вільної економічної зони (ВЕЗ) регіону. Про це повідомляє Интерфакс.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року уряд Росії схвалив проект змін до «закону», що розширює кримську вільну економічну зону. Держдума прийняла закон 21 червня 2017 року, Рада Федерації РФ схвалила документ 27 червня.

Російський уряд аргументував свою ініціативу тим, що включення вод поблизу анексованого Криму до складу ВЕЗ «сприятиме збільшенню кількості осіб, які бажають отримати статус учасника вільної економічної зони, і залученню додаткових інвестицій в економіку регіону»,

«ВЕЗ створена 2014 року на всій території республіки Крим і міста федерального значення Севастополя строком на 25 років. Вона передбачає особливий режим здійснення підприємницької та іншої діяльності, а також застосування митної процедури вільної митної зони», – ідеться у повідомленні видання.

Коментарi

Коментарiв