Лавров випадково зізнався, що росіяни таки воюють в Україні

504
Лавров випадково бовкнув, що Росія воює проти України

Очільник МЗС Росії Сєргєй Лавров випадково обмовився про те, що в Україні на Донбасі воюють російські військові. Про це російський дипломат заявив під час виступу на другому Міжнародному науково-експертному форумі «Примаковського читання» у Москві, про що свідчить промова Лаврова, опублікована на офіційному сайті МЗС Росії.

Так, відповідаючи на питання «Чи не здається Вам, що в цілій низці міжнародного порядку денного ми «граємо не в своїй лізі»?» глава російського зовнішньополітичного відомства відповів: «Я читав і досі чую критику про те, що ми даремно вплуталися в конфлікт на Донбасі, в сирійський конфлікт»,

«Напевно, тут потрібно комплексно підходити до того, що собою становить та чи інша нація і народ. Це люди, які хочуть виключно «хліба і видовищ», і їм все одно, як вони сприймаються на міжнародній арені, в якості яких гравців – серйозних, відповідальних, самостійних, гідних – чи ті, які заради «хліба і видовищ» готові підтримувати будь-які капризи гегемона. Для мене дуже важливо, щоб це було зрозуміло», – заявив очільник МЗС РФ.

Коментарi

Коментарiв