Поліція жорстоко побила добровольця АТО у Києві

500
Полісмени сильно побили бійця АТО

Активісти та волонтери повідомили, що представники поліції сильно побили бійця АТО Руслана Бабарікова.

Про це повідомив волонтер і журналіст Назар Приходько на своїй сторінці у Facebook.

Активісти у мережі Facebook повідомили про побиття у Києві бійців АТО представниками поліції після того, як добровольці вступили в конфлікт із провокаторами у кафе.

«Два добровольця, які воювали в 2014-2015 роках, сиділи в кафе. За сусіднім столом почалось «укропи пі***аси» і т.п….. Хлопці встали і трохи попрацювали пластичними хірургами. На них викликали поліцію. Поліція жорстко приняла хлопців. Одного зараз з Дніпровського відділення поліції ГУНП забрала швидка – інший ще там», – зазначив журналіст.

Алярм небайдужому товариству!Ситуація така: Два Добровольця, що воювали в 14-15 рр., сиділи в кафе. За сусіднім столо…

Опубліковано Назаром Приходьком 2 липня 2017 р.

Пізніше Приходько додав, що він з активістами чекає на адвокатів і будуть вимагати протоколи затримань. Активістка Ганна Сінькова опублікувала відео затримання добровольців.

«Видно, що затримувані цілі, тобто до відправки у відділок травм у них не було. Також видно що одразу під час затримання наносилися удари по голові», – зазначила вона.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Відео затримання. Видно що затримувані цілі, тобто до відправки у відділок травм у них не було. Також видно що одразу під час затримання наносилися удари по голові.

Опубліковано Ганною Сіньковою 2 липня 2017 р.

Активіста Ілля Олейников, учасника руху «Дорожній контроль» і бійця АТО Руслана Бабарікова начебто жорстоко побили колишні співробітники розформованого «Беркуту». Він також додав, що керівництво поліції Києва чинило тиск і погрози

«Особлива агресія поліції пов’язана з тим, що співробітники поліції знайшли більше 15 заяв, яких подавав Руслан на їхніх колег, коли займався громадською діяльністю у Донецьку. А також через те, що Руслан був одним з перших,хто боровся проти окупантів, а після пішов в АТО», – переконаний активіст.

Друзья у Руслана серьезные травмы…Скорая увезла его в БСМП.Уважаемые журналисты и активисты пишите в лс я скореккт…

Опубліковано Ильєю Олейниковим 2 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв