Журналіст: Українці швидко забувають, якщо обирають негідника

444
Українці можуть полюбити негідника, якщо він принесе кілограм гречки - журналіст

Дуже часто український народ забуває про те, що саме він 5 років тому обрав негідника. Однак, якщо цей негідник принесе кілограм гречки, його знову полюблять. Тому й вся проблема українців полягає у їхній щирості та в короткій політичній пам’яті. Таку заяву зробив журналіст, завідувач Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Володимир Горковенко.

«На виборах наш український народ завжди обирає так, як хоче. Натомість, деякі люди взагалі не хочуть голосувати, не хочуть щось змінити, але при цьому всіх звинувачують. Тому тут має бути політична зрілість. Та як не дивно, наш український народ дуже щирий. Однак дуже часто він забуває  про те, що саме він обрав негідника 5 років тому. Але, якщо цей негідник принесе кілограм гречки, то його знову полюблять», – зауважив Горковенко в ефірі ZIK.

Зокрема, на цьому тлі він додав, що проблема українців полягає у їхній щирості та в короткій політичній пам’яті.

«Нажаль, напевно у цій щирості ця проблема, а також в короткій політичній пам’яті. Оскільки насправді,  український народ дуже швидко забуває про те, що саме цей негідник вкрав мільярди, аби потім дати якусь «подачку» і кілька тисяч гривень», – підкреслив журналіст.

Крім того, він зазначив, що вже нині політики застосовують нові технології щодо виборів.

«Уже зараз деякі політики говорять про те, що вибори будуть нелегітимними. І зовсім не важливо хто в них братиме участь, хто виграє та які партії пройдуть. Тобто, вже зараз йде нагнітання ситуації. А от щодо другої технології, то мені здається, що вона буде більш масовою. Ми побачимо нечувану кількість плодіння «фейків», як в інформаційному плані, так і щодо «фейкових» кандидатів, яких насправді не існує», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв