Небезпечного психа треба або ізолювати, або розстріляти – блоґер про росіян

765
Відомий блоґер переконаний, Росія – псих кінетично небезпечний

ЗМІ сколихнули два соцопитування росіян. У першому росіяни обирали двадцятку найвидатніших людей усіх часів і народів. У другому – відповідали на питання про можливий напад на Росію. Про це пише відомий блоґер Юрій Гудименко.

38% опитаних назвали найбільшою людиною всіх часів і народів товариша Сталіна. На чотири відсотки від Сталіна відстав Путін. Згідно з другим опитуванням, кожен третій із росіян побоюється нападу на Росію, причому з цієї третини більшість боїться нападу США і України (вона на другому місці). «НАТО, ІДІЛ і всі інші нервово курять у стороні».

«І це все на тлі пам’ятників Івану Грозному, данини Кадирову, відмови від своїх диверсантів (батьківщина тебе не тільки кине, синку, вона ще й твоїм рідним погрожуватиме, щоб не базікали зайвого), і так далі, і тому подібне. Тут можна було б провести якісь історичні паралелі, нагадати про багатостраждальну від частих згадок до місця і не до місця Північну Корею або, може, провести алюзії з керолловською Алісою, яка попала в Задзеркаллі…», – підкреслив Гудименко у статті для ТСН.

«Однак я не буду. Треба бути простіше. Треба просто визнати, що росіяни – не зовсім люди в нашому розумінні цього слова», – додав він.

За його словами, ідеться не про державну політику, не про війну і не про «іхтамнетах» на Донбасі. Мова йде про те, що в поняття «людина» ми вкладаємо не тільки двоногого-дворуким-прямоходіння, але і певний набір поведінкових моделей. «Для нас сліпоглухонімою людина залишається людиною, тому що ми його розуміємо, розуміємо його вчинки, не дивлячись на те, що процес комунікації з ним утруднений».

«У нашої держави сусід навіть гірше дяді Вані (або Віті?), Тому що той був потенційно небезпечним психом, а Росія – псих кінетично небезпечний, вона вже нападала на сусідів і відкрито говорить про те, що буде нападати ще. І мені особисто все одно, чи тому це, що її татари в дитинстві зґвалтували, або від того, що вона вважала Київ матір’ю, а той виявився раптово чоловічої статі і пішов від неї до проклятих хохлів. Неважливо. Просто неважливо», – зазначив активіст.

«Важливо тільки одне: небезпечного психа треба або ізолювати і лікувати, або розстріляти при заході сонця біля довгої стіни. Я особисто голосую на другий варіант», – підсумував Гудименко.

Коментарi

Коментарiв