В Україні хочуть запровадити жорсткі правила проти російських гастролерів

328
Згідно з пропонованими змінами, російських артистів перевірятимуть щодо порушення законів щодо Криму і Донбасу

Організаторів концертів потрібно зобов’язати попереджати правоохоронні органи про запрошення в Україну російських артистів. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, який готує відповідні зміни до закону про гастрольні заходи.

«Зміни мають полягати в тому, що організатори гастрольних заходів повинні попереджати прикордонників, СБУ та інші відповідальні органи й установи про свій намір запросити музикантів, виконавців з Росії. Скажімо, за місяць до фестивалю чи події, яку вони планують», – розповів Кириленко, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, згідно з пропонованими змінами, російських артистів перевірятимуть щодо порушення законів щодо Криму і Донбасу.

«10 днів має перевірятися інформація щодо порушення чи не порушення такими виконавцями українських законів і в частині Криму, і в частині підтримки агресії на Донбасі», – пояснив урядовець.

«Якщо з цим нормально, будь ласка, отримуєте дозвіл, якщо з цим не нормально, а так буде далі в більшій кількості випадків, тоді такі виконавці хай співають для своїх прихильників у Росії. У нас своїх більш ніж достатньо», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв