Лариса Ніцой: Влада повинна негайно зробити заяву про геноцид українського народу поляками

695
Українська письменниця Лариса Ніцой

Вимагаю від нашої влади негайно зробити заяву про геноцид українського народу поляками.

Є живі свідки подій, коли Армія Крайова знищувала українців, розпорюючи їм животи, як живцем спалювала дітей на очах у батьків. Армія Крайова навіювала такий жах на українців, що ті тільки при згадці про героїчну польську армію тряслися і бігли безвісти, голосячи, як божевільні. Є дослідження істориків. Є купа зібраних матеріалів.

Допоки ця довбана українська влада буде кланятися, втирати плювки в мордяку і не захищати свого власного народу? Це дипломатія така по-українськи, не дай Боже не пукнути в бік господаря спочатку на сході, тепер на заході? В Євросоюз не пустять? Та пофіг. Запитайте в українського народу, чи вони туди хочуть. Нам треба одне – порядку.

Нам треба одне – дотримання законів, як у Євросоюзі. Не пустять – то й не треба, самі в себе порядок наведемо. Можна подумати то Євросоюз на сході зупинив навалу, а не наші хлопці голі й босі. Партнерські стосунки можна будувати і без членства. Наш Бандера і Шухевич їм заважає! Та ці хлопці боролися за Україну одночасно з трьома арміями: радянською, німецькою, польською.

Це безпрецедентна героїчна війна українського народу одночасно проти трьох армій ще не оцінена світом, бо ми про це мовчимо. Бо тільки в Україні слово піар – це матюк, а весь світ піарить своє, бо інакше і не може бути. Вимагаю від нашої влади негайної реакції. Та не поклонів! А сильної позиції в обороні українського народу, його історії і правди.

Джерело: Лариса Ніцой

Коментарi

Коментарiв