Путін мертвою хваткою триматиметься за владу – Stratfor

417
Аналітики Startfor розповіли, як Путін намагається втримати власну владу в країні

Експерти розвідувально-аналітичної компанії Stratfor розповіли про шляхи, за допомогою яких російський президент Владімір Путін намагається втримати власну владу в країні.

Згідно зі звітом американських експертів, Путін продовжує переводити Росію на самодержавну модель, що залежить від його особистої влади.

На підтвердження аналітики наводять створення армії лояльних і безпосередньо підпорядкованих президенту солдат, ухвалення законів, які розглядають дисидентів як терористів і в значній мірі регулюють соціальні медіа та комунікації.

«Сприйняття російського президента в останні тижні вміло розгорнули не тільки для росіян, але і для всього світу. Кремль вхопився за владу мертвою хваткою», – ідеться у звіті, передає Апостроф.

Крім того, до цих фактів експерти додали масові затримання учасників протесту в Москві та Санкт-Петербурзі, підтримку військового втручання в Сирії і Україні, нарощування армії біля кордонів, поширення пропаганди та усунення Путіним впливових еліт в Кремлі.

«Одночасно Путін почав незвичайний рекламний тур за кілька місяців до того, як він піде на переобрання, намагаючись сформувати більш позитивну думку про себе».

Крім того, експерти згадали і про документальний фільм в чотирьох частинах американського режисера Олівера Стоуна про Путіна.

«Документальний фільм присмачений кадрами того, як Путін водить, вправляється, грає в хокей, їздить на конях, розповідає про онуків і жартує над Стоуном – олюднює постать одного з найбільш багатих і корумпованих представників світових еліт. В інтерв’ю Путін спробував уявити Росію частиною всесвітньої історії та показати, що країна і її народ грають у світі важливу роль», – зауважили в Stratfor.

На думку аналітиків, Путін прагне продовжити життя своєї адміністрації, і в нього немає планів передати владу наступнику в доступний для огляду час.

Коментарi

Коментарiв