Бандера вже багато років у ЄС – журналіст про скандальну заяву Ващиковського

445
Очільник МЗС Польщі зробив скандальну заяву щодо України

Україна сама розбереться, хто є її героями. Це повинні усвідомити сусіди України на всіх її кордонах. Про це заявив український журналіст Роман Цимбалюк, коментуючи скандальні слова очільника МЗС Польщі Вітольда Ващиковського.

Нагадаємо, напередодні Ващиковський заявив, що Україна «не увійде в Європейський Союз із Бандерою».

«Давно не чув роздумів на тему вступу України в Євросоюз. Дуже ми захопилися збереженням української держави в умовах російської агресії. І тут наші західні сусіди знову повернули цю тему на порядок денний. Навіть висунули умови – вирішення історичних питань і питань статусу польських меншин», – підкреслив Цимбалюк.

Він також зауважив, що історія не передбачає умовного способу, що було – те було, і часто одні й ті ж люди сприймаються в країнах-сусідах із точністю до навпаки, «тим більше, коли була боротьба зі зброєю в руках за незалежність від цього сусіда».

За його словами, з Ващиковським можна місцями погодиться і посперечатися, «особливо, в частині, що з Бандерою Україна в Європу не увійде».

«По-перше, Україна – була є і буде європейською країною. З географією все зрозуміло. Дивись глобус. Якщо хтось сприймає нашу країну як конкурента в доступному для огляду майбутньому – це його право. По-друге, якщо мовиться про Євросоюз, то Бандера вже багато років там, його могила в місті Мюнхені», – заявив журналіст, додавши, що в будь-якому випадку сусідам України по всіх кордонах треба чітко усвідомити: «хто у нас герой, ми розберемося самі».

Крім того, Цимбалюк пригадав полякам, що в історії не раз траплялося, коли після України «ведмідь» приходив до них і надовго позбавляв їх незалежності.

Порадовала новость от главы МИД Польши Витольда Ващиковского.Давно не слышал размышлений на тему вступления Украины в Е…

Опубліковано Roman Tsymbaliuk 4 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв