Комедія зі зняттям недоторканності перестає бути смішною – політолог

589
Комедія у ВРУ щодо зняття депутатської недоторканності уже перестає бути смішною - політтехнолог

На третій день засідань Регламентного комітету Верховної Ради з розгляду подань про зняття депутатської недоторканності з окремих нардепів ця комедія вже перестає бути смішною, постійно повторюється одне і те ж. Так описав ситуацію політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Мабуть, велика частина депутатів дійсно вважає людей, які це все дивляться, дебілами. Вони не розуміють головного – вони мають права, яких не має жоден інший громадянин в Україні. Тобто ті 99,9% людей, які це дивляться, і близько таких прав не мають», – підкреслив фахівець в ефірі ZIK.

За його припущенням, Радикальна партія хоче зробити так, щоби люди вважали, що у них немає таких грошей, несплату яких інкримінують Лозовому.

«Тут діє логіка піару. Зрозуміло, що вони можуть спокійно сплатити і забути про це все, але їм не можна показувати слабкість», – запевнив Голобуцький.

Також він зазначив, що подання на Лозового не має жодних перспектив і вже зрозуміло, чим це все закінчиться.

«Лозовий просто сплатить ці гроші, і на цьому все закінчиться. Депутати повинні дивитись на різні соціологічні рейтинги. Вони розуміють, що Верховна Рада найменш популярна гілка влади, тобто там зосереджується весь негатив. А те, що зараз відбувається, лише зменшує її рейтинги. І, я не думаю, що підвищує їх фігурантам цих подань».

Коментарi

Коментарiв