Перша частина плану Кремля провалилася, про Крим не забули – адвокат

550
Полозов переконаний - частину плану Кремля щодо України уже провалилася

Перша частина кремлівського плану провалилася – про Крим досі говорять як про тимчасово окуповані території. Проблема Кримського півострова нікуди не зникне, і рано чи пізно Росію змусять вирішувати це питання. Такий прогноз зробив відомий адвокат Микола Полозов.

За словами Полозова, проблема анексії полягає аж ніяк не в українські владі, оскільки вона Крим не віддавала, а в російській, яка захопила півострів.

«Кремль за кожного зручного випадку говорить, що тема Криму закрита. Розрахунок Кремля полягав у тому, що спочатку всі, звичайно, обуряться, світова спільнота буде невдоволена, але потім усе «розсмокчеться». Проте ці сподівання не виправдались. І раз за разом упродовж трьох років ми бачимо, що світова спільнота – і ЄС, і США, висловлюють свою прихильність щодо територіальної цілісності України», – заявив адвокат в ефірі ZIK.

«І це вже дуже важливо, що перша частина кремлівського плану провалилася. Про Крим все одно говорять, що це тимчасово окуповані території», – підкреслив юрист.

Щодо воєнних дій на Донбасі, продовжив він, то вони були сплановані Росією як димова завіса та відволікаючий маневр від теми Криму.

«Якщо не було б Донбасу, усі обговорювали б Крим, і Путіну раз за разом доводилося би це питання вирішувати. Зараз він таки зумів влаштувати бійню, Мінський процес тощо – усі обговорюють це. Але це не означає, що до проблеми Криму не повернуться. Українська влада, очевидно, послідовно підходить до вирішення цих проблем. Тобто спочатку це східні території України, потім – питання Криму», – наголосив Полозов.

Крім того, він запевнив, що неможливо робити усе одночасно: сконцентрувати увагу на всіх суттєвих аспектах і щодо усіх вимагати прогресу – неможливо.

«Я думаю, що проблема Криму нікуди не зникне. Рано чи пізно Росію змусять вирішувати це питання. Оскільки на території Донецької та Луганської областей, в окремих районах, відбуваються жорсткі, криваві, важкі події, пов’язані з війною, убивствами тощо, то це, очевидно, найбільш актуально», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв