Генерал назвав єдину силу, що може дотиснути Путіна

525
Дотиснути путінську Росію сьогодні можуть лише США?

Можливість дотиснути Росію на чолі з Путіним у сучасних реаліях є лише у США. Таку думку висловив колишній заступник начальника Генштабу генерал-лейтенант Ігор Романенко.

За словами Романенка, Німеччина та Франція в цьому сенсі «залежні економічно, а значить і політично».

«Вважаю, що у європейців недостатньо сили, щоб змінити позицію Путіна. Його можна тільки силою змусити, а це можуть зробити тільки американці», – висловив думку військовий, передає Апостроф.

Він також запевнив – якщо у Трампа співпадуть бізнес-підхід мільярдера і позиція успішного державного менеджера, то можна отримати певну економічну і військово-стратегічну користь.

«Якщо Америка почне поставки свого газу, то це – обвал Росії. Якщо американці обмежать можливість будувати нафтопроводи, то вони посилять контроль в цій сфері. Тільки в Америки та Канади є технології для розробки енергоносіїв в складних північних умовах, у росіян таких технологій немає», – зазначив фахівець.

За його словами, такий процес однозначно призведе до дуже серйозних наслідків для економіки Росії на рівні тих наслідків, які були з нафтою і газом для Радянського Союзу.

«Коли це почало працювати, то спочатку розвалилася Рада економічної взаємодопомоги (РЕВ) із Варшавським договором, потім розвалився Радянський Союз. Якщо американці будуть рішуче просуватися вперед, то це чекає і на Росію», – підсумував генерал-лейтенант.

Коментарi

Коментарiв