Учителі з Донбасу возять дітей у «гості» до терористів

595
Дітей із малечку годують "ДНРівською" пропагандою

Учителі з підконтрольної Україні території Донбасу проводять для своїх учнів екскурсії у так звані ДНР і ЛНР, під час яких дітям розповідають про героїзм терористів і обстріли з боку бойовиків припиняються.

Про це повідомила журналістка Марина Курапцева в ефірі Громадського.

«Мені подзвонили волонтери, і сказали, що існують так звані «вчителі», які після 2014-го року не втратили своїх робочих місць на підконтрольній Україні території та зараз агітують серед дітей і викладачів щодо так званих екскурсій на непідконтрольну територію. За подібну агітацію таким вчителям платять», – наголосила представниця ЗМІ.

Також вона підкреслила, що такий горе-туризм призводить до того, що дітям на окупованих територіях розповідають про те, якими героями були «Ґіві», «Моторолла», який хороший ватажок «ДНР» Захарченко, як багато він робить для людей.

«Їм навіть роздають буклетики з «Ґіві» та «Моторолою». Причім, коли проводяться подібні екскурсії, обстріли припиняються, щоб у дітей складалося враження, що там затишно та гостинно», – зауважила Курапцева.

За її словами, правоохоронні органи жодним чином не реагують на цю ситуацію.

«Я не розумію, як такий учитель може залишатися на свободі, причому на своєму робочому місці, оскільки вони проводять таку агітацію і на звільнених територіях, там, де зараз повинна народжуватися Україна», – підсумувала журналістка.

Коментарi

Коментарiв