Коломойський і Мінфін домовляться уже найближчими днями – ЗМІ

297
Мінфін нарешті домовився з Коломойським щодо "Привату"?

Сторони, які ведуть перемовини щодо реструктуризації боргів екс-власників «ПриватБанку», можуть дійти згоди вже найближчим часом. Про це йдеться у статті Економічної правди.

Відповідно до домовленостей із МВФ, державний «ПриватБанк» залучив до перемовин з колишніми власниками банку консорціум компаній – Rothschild, FinPoint та EY.

ЗМІ вдалося поговорити з учасниками перемовин. За їхніми словами, відбулося три зустрічі з акціонерами або з їх прямими представниками.

«Наразі все сильно ускладнюється відсутністю консолідованої позиції наших владних органів і всіх тих, хто є бенефіціаром можливої транзакції. НБУ, наприклад, займає позицію агресивну  – «треба йти судитися». Там взагалі не вірять, що буде досягнута якась угода. Мінфін займає трохи м’якшу позицію: «Ми хотіли б вірити, але не віримо». А банку хочеться найбільш м’якого рішення, щоб ніхто не підписував документи, які б вели до суду», – розповів представник переговорів.

За його словами, колишні акціонери поки що готові домовлятися.

«Я бачив, що та сторона готова домовлятися. Рівень бажаної домовленості сильно відрізняється від ідеалістичних уявлень держави, але бажання і розуміння того, що треба домовлятись, з того боку є. Те, що з того боку не визнають 190 млрд грн, це точно, зараз навіть важко назвати, на якій цифрі можна зупинитись», – стверджує джерело, знайоме з ходом переговорів.

Те, що домовленість може бути досягнуто вже найближчим часом, виданню повідомило і близьке до екс-акціонерів джерело. За його словами, у Коломойського нарікають, що Ротшильди вийшли на перший контакт лише 6 червня, тобто майже через півроку після націоналізації.

Співрозмовник також запевнив, що попередньої угоди вже майже досягнуто.

Коментарi

Коментарiв