Депутатська недоторканність: чому під удар потрапить Порошенко

443
Чи знімуть недоторканність із нардепів Розенблата і Полякова?

Позафракційний нардеп Віктор Чумак запевнив – недоторканність знімуть із депутата від партії «Народний фронт» Максима Полякова і парламентаря від «БПП» Борислава Розенблата, а через рішення не позбавляти недоторканності Олеся Довгого Президент потрапить під удар.

«По Дейдею й Лозовому я вважаю, що ті злочини, які їм закидають, дуже складно доводити. По Лозовому взагалі якась дурниця – несплата податків, яких податків, за який період?», – переконаний Чумак.

Щодо Дейдея, додав він, то у цій ситуації «з’явилася дірка в законодавстві», і вона стосується того, що будь-яка людина може заднім числом сказати, що вона оформила договір позики, у неї немає незаконного збагачення.

«Треба думати, як цю дірку в законодавстві закрити. Ми, коли писали цю норму, чесно кажучи, не до кінця продумали, не передбачили всі ризики. Із приводу Добкіна проголосують, тому що його не шкода. Тому що він чужий», – підкреслив нардеп у коментарі Апострофу.

У цілому, за словами Чумака, ситуація зі зняттям недоторканності може бути використана для особистого піару Генпрокурора і могла бути не узгоджена з Президентом.

«Можна не виключати самостійну гру Луценка. Але тоді в нього будуть дуже серйозні проблеми з Порошенком. Хоча я все ж не впевнений, що він пішов на самостійну гру, на нарощування собі свого політичного іміджу для участі у президентських виборах», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв