Європа на порозі торгової війни зі США – експерт

374
Між ЄС і США назріває серйозний конфлікт

У Європи зі США почалися дуже серйозні проблеми в області торгівля. На саміті G20 Трамп пригрозив ввести мито на імпорт європейської сталі, на що європейці відповіли, що заборонять продавати американський віскі на території Європи. У цьому запевнив міжнародний експерт Іван Яковина.

Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп та російський президент Владімір Путін вперше зустрілися на у рамках саміту G20 у Гамбурзі.

Перед зустріччю президентів американські джерела заявляли, що порядку денного зустрічі Володимира Путіна і Дональда Трампа немає.

«У Дональда Трампа є дуже особлива риса характеру – він може змінювати свою думку щодо того чи іншого питання по 10 разів на день. Його дуже часто ловили на тому, що зранку він говорить одне, а ввечері – вже абсолютно протилежне. Тому на заяви Трампа я особисто ніколи не звертаю уваги й іншим не раджу. Натомість завжди потрібно дивитися на його дії, вчинки та інтереси» – підкреслив Яковина в ефірі ZIK.

Слід зауважити, що зустріч Путіна і Трампа в межах саміту відбувалася в той час, коли було заплановане обговорення виконання екологічних домовленостей, від офіційний лідер США відмовився.

«Якщо Путін зуміє умовити Трампа на підтримання кліматичних домовленостей і не порушувати принципи вільної торгівлі, що в інтересах і самої Росії, то тоді Європа стане більш прихильною до Путіна. Натомість у Європи з Америкою вже сьогодні почалися дуже серйозні проблеми в області торгівля. Трамп пригрозив ввести мито на імпорт європейської сталі, на що європейці відповіли, що заборонять продавати американський віскі на території Європи. Тому США і Європа фактично перебувають на порозі торгової війни», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв