Масштаби морального занепаду в Росії просто жахають – журналіст

890
Журналіст переконаний - російський менталітет уже нічого не врятує

Сподіватись на позитивні зміни у менталітеті росіян настільки ж безглуздо, як зайти до в’язниці для довічних ув’язнених. У цьому запевнив відомий російський журналіст і блоґер Алєксандр Твєрской у у своєму Telegram-каналі.

«Масштаби морального занепаду в Росії жахають. Це територія абсолютного зла, де немає поганих і хороших, а є тільки огидне, жахливе, що виходить за рамки добра і зла», – переконаний Твєрской.

За його словами, на зміни у цій країні очікувати марно, а єдине, чого можна бажати – лише відплати. Російський народ одним лише існуванням вбиває віру у людину.

«Бояришнікове, совкове, неосвічене населення, яке розкладається від ксенофобії, шовінізму, жорстокості, яке живе насильством, війною, фашизмом і плекає своє рабство і безправ’я так сильно, як і свою ненависть до всього навколо, ось це ось населення можна тільки зневажати, але аж ніяк не бажати для нього чогось світлого і щасливого», – підкреслив журналіст.

На його думку, громадяни Росії цілком заслуговують на таке життя, яким вони живуть. Зокрема, за мільйони зламаних людських доль і за все зло, яке народ-вбивця разом з владою принесли у світ, їм можна бажати лише «максимальної відплати і помсти всім від малого до великого».

Коментарi

Коментарiв