РФ має піти з війни через прорахунок кремлівських «стратегів» – експерт

567
Російська армія повинна скоро піти з України?

Військово-політичне керівництво Росії не розраховувало, що військова операція проти України розтягнеться більш, ніж на три роки. Таку думку висловив військовий експерт Юрій Колесников.

«Вони підуть із цієї війни. У них і не було розрахунку більше, ніж на три роки. Чому вони так впевнено поперлися в Крим, на Донбас? Ви подивіться, щойно припинилася підтримка з боку навіть колишніх співробітників СБУ або МВС, вони далі не змогли просунутися. Чому вони змогли захопити Крим? Який відсоток співробітників СБУ, які перейшли на бік ворога? У Криму практично всі», – підкреслив Колесников в ефірі Обозревателя.

За його словами, у Кремлі не розраховували, що зіткнуться з таким запеклим опором в Україні.

«Для порівняння. Із прикордонників на сторону ворога за всю війну перейшли тільки двоє людей. Причому в чистому вигляді на сторону ворога перейшла тільки одна людина. Другий приїхав до Києва і звільнився офіційно, і повернувся», – зауважив фахівець.

«Чому ми мовчимо, що росіянам не безкровно Крим дістався, і єдині, хто дав справжній бій – це прикордонники. Чому ми про це не говоримо. Хоча їхні сім’ї також брали в заручники», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв