На Оболоні в Києві влаштували стрілянину через вирубку лісу

422
Через вирубку лісу відбулася справжня стрілянина

У селищі Дніпровська водна станція (Водогін) Оболонського району Києва сталася сутичка між місцевими мешканцями і особами, які вирубували ліс поблизу житлових будинків.

За словами місцевих мешканців, вирубку лісу почали представники організації «Відродження Водогону», які планують забудову ділянки. Один із її представників відкрив вогонь гумовими кулями по місцевих. Про це пише Громадське.

У свою чергу, один із місцевих сів за кермо вантажівки, намагаючись «завадити вирубці лісу» та збив кілька автівок. На них, за словами місцевих, приїхали особи, що вирубували ліс.

Полісмени зупинили вантажівку, відкривши по ній вогонь. В авто розбите лобове скло, сліди від куль на капоті.

Поранених немає. Наразі затримані місцевий мешканець, що керував вантажівкою та представник «Відродження Водогону». Особи, які вирубували ліс, втекли з місця події.

«Ми прокинулися пів на 4 ранку, тут вже валили дерева – просто на будинок і дорогу. Під’їзди були заблоковані, щоб ми не могли вийти», – розповів місцевий житель Сергій.

«Ця історія триває ще з 2013-го. Якщо це законно, то чому тоді в такий спосіб – на світанку, ось так повалити дерева. Забудовник створив громадську організацію і просуває ідею, що тут нібито треба побудувати якийсь парк, але ми проти – навіщо він нам, коли тут є ліс?», – підкреслила місцева мешканка Марина.

Коментарi

Коментарiв