Росія готова до наступу на Україну – Муженко

859
У ЗСУ упевнені - російська армія готова до наступу на Україну

Три мотострілецькі дивізії, які Росія розгорнула поблизу кордонів України, не призначені для оборони. Вони призначені для наступальних дій. Про це заявив Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко.

«Організаційно-штатна структура, озброєння та військова техніка, яка надходить на їх комплектування свідчить про те, що ці російські дивізії по своїй суті є ударними і призначені для ведення наступальних дій. Навіть у штатній назві є поняття «ударні», що відрізняє їх від решти дивізій і підкреслює особливе призначення», – підкреслив Муженко.

За його словами, навіть найменування цих частин обрані для психологічного тиску на Україну. Так, 144 Вінницька стрілецька дивізія, яка зараз дислокована у Смоленську, в серпні 1944 року штурмувала місто Вінниця.

«Даючи новоствореним дивізіям такі найменування, Російська Федерація намагається спричинити морально-психологічний тиск як на Україну, так і на європейську спільноту, а також демонструє свої далекосяжні наміри», – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Російські дивізії, що розгорнуті на кордонах України, призначені для наступальних дій – генерал армії України Віктор Муж…

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 7 липня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв