Експерт: Рада може провалити голосування за скасування АТО на Донбасі

361
Що змінить розпіарений владою законопроект щодо АТО?

Експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко зробив прогноз щодо ухвалення законопроекту, що скасує Антитерористичну операцію на Донбасі.

«Цей законопроект не передбачає чіткого бачення щодо врегулювання конфлікту, а дозволяє більш правильно, в рамках правового поля, визначити ситуацію, яка склалася на сході України», – висловив думку фахівець у статті Апострофу.

За його словами, першим каменем спотикання можуть стати поняття «реінтеграція», «де окупація», які передбачають досить широкий спектр дій.

На думку Петренка, при такому положенні в парламенті виникне багато дискусій і законопроект навряд чи буде проголосований.

«По-друге, за умови суто технічних правок, без застосування дискусійних і термінів, що зобов’язують, наприклад, діяти з зосередженням виключно на зміну формату АТО і врегулювання управлінського безладу на Донбасі, законопроект може бути проголосований на останньому пленарному тижні або на позачерговій сесії, за умови наявності необхідності розглядати ще якісь нагальні законопроекти», – зауважив експерт.

Інший варіант розвитку подій передбачає, що законопроект не буде розглядатися парламентаріями на цій сесії через велику кількість інших дискусійних питань.

Як також додав аналітик, точна дата подання законопроекту до парламенту поки невідома, а до кінця сесії залишається один пленарний тиждень (з 11 по 14 липня). Наступна сесія почнеться восени. Хоча, цілком імовірно, депутати проведуть позачергове засідання.

Коментарi

Коментарiв