Це не русофобія. Це набагато серйозніше і назавжди – Геращенко різко відповіла Путіну

750
Геращенко поставила Путіна на місце після звинувачення українців у русофобії

Перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко прокоментувала слова президента Росії Владіміра Путіна щодо русофобів в Україні.

«Президент країни, 69% населення якої, згідно опитування російських соціологів, зокрема, їх «Левада Центр», вважають Україну і українців ворожою країною, ворогом номер 2, після США, звинувачує українську владу в русофобії. Та ні, це не русофобія. Це набагато серйозніше і вже назавжди», – підкреслила Геращенко у своєму Facebook.

За її словами, це розуміння того, «хто ворог і вбивця, мародер і грабіжник, загарбник і окупант, підлий сусід, що ненавидить Украіну, і при цьому вимагає українців любити бєрьози, балалайкі і русскій мір, російські танки і зелених чоловічків без шевронів».

Також дипломат наголосила, що від такого сусіда треба триматися якомога далі. На її переконання, це не фобія, а констатація факту і прагматизм, тому Україна задля виживання має «відірватися» від Росії.

Коментарi

Коментарiв