В ОБСЄ оприлюднили подробиці вибуху в Луганську

377
ОБСЄ надала подробиці вибухів у Луганську, організованого бойовиками

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ розповіла подробиці про два вибухи у Луганську, які сталися у п’ятницю.

Про це ідеться у звіті місії за 7 липня.

«У другій половині дня 7 липня в Луганську спостерігачі чули 2 вибухи. Близько 15:27 команда Місії почула 1 вибух приблизно за 200 м на південний схід від свого місцеположення», – ідеться у звіті.

Згідно з оцінкою експертів, цей вибух пролунав неподалік від будівлі на пл. Героїв Великої Вітчизняної Війни, 10а, що використовується членами «ЛНР» як штаб-квартира.

При цьому в місії підкреслюють, що на місці їм не вдалося нічого зафіксувати, оскільки місце вибуху на вул. 3-й Донецькій, 1/2, було відгороджене озброєними членами «ЛНР» у формі поліцейського типу.

«Приблизно через 90 хвилин, перебуваючи на південно-східній околиці Луганська, члени патруля Місії почули ще 1 вибух приблизно за 2 км на північний захід, що, за подальшою оцінкою, пролунав на вул. Коцюбинського, 6, орієнтовно за 150 м на північ від місця попереднього вибуху. Місія уточнює повідомлення про те, що внаслідок вибуху одна особа загинула, а ще кілька зазнали поранень», – зазначено у документі.

Нагадаємо, 7 липня близько 15:30, в центрі окупованого бойовиками Луганська, недалеко від площі Леніна, прогримів вибух, було поранено жінку.

ЗМІ бойовиків заявили, що в результаті вибуху в центрі окупованого Луганська загинула «полковник народної міліції ЛНР», однак ця інформація поки офіційно не підтверджена. Також ЗМІ бойовиків повідомляли про п’ятьох поранених.

Згодом стало відомо про другий вибух.

Коментарi

Коментарiв