Чи втече Кремль від трибуналу щодо збитого Boeing 777: думка експерта

476
Чи вдасться Росії запобігти трибуналу через МН 17?

Плани уряду Нідерландів щодо створення трибуналу для розгляду справи підозрюваних у причетності до катастрофи рейсу МН17 на Донбасі – демонстрація готовності вирішувати це питання. Це не зроблять у короткі терміни, однак і Росія навряд чи зможе завадити судовому процесу. Таку думку висловив директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

«Нідерланди продемонстрували готовність вирішувати це питання. Але не треба очікувати, що це буде зроблено найближчим часом. Буде пошук відповідного механізму для створення такого трибуналу», – спрогнозував Магда у коментарі 24.

Він переконаний – навіть попри те, що Нідерланди і РФ є економічними партнерами і є багато прихильників пом’якшення антиросійських санкцій, це не вплине на судовий процес.

«Розслідуванні катастрофи малайзійського Boeing 777 рейсу MH17 зацікавлені й інші країни, громадяни яких загинули. Хоча Росія, зрозуміло, буде намагатись запобігти реалізації цього судового процесу», – підкреслив політолог.

«Насамперед, впливатиме на громадську думку громадян Нідерландів через медіа і нідерландських політиків. Але це не може змінити рішення керівництва Нідерландів», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв