Омелян знайшов крайніх у зриві угоди з Ryanair

354
Омелян знайшов винних у скандальному зриві співпраці з відомим лоукостером

Аеропорт «Бориспіль» винний у зриві угоди з Ryanair, оскільки аеропорт з самого початку переговорів мав на меті заблокувати вхід лоукосту на український ринок. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі одного з українських телеканалів.

Як запевнив Омелян, із першого дня процесу підписання угоди між аеропортом «Бориспіль» і Ryanair відбувався саботаж з боку аеропорту.

У якості доказу він навів аеропорт «Львів», який підписав вигідний контракт з компанією Ryanair. Такий же контракт пропонували і «Борисполю».

«Проте мета аеропорту «Бориспіль» була інша – заблокувати вхід компанії Ryanair в Україну, а не вести переговори. Із першого дня було чітко зрозуміло, що йде повний зрив і саботаж угоди. Я сподівався, що пан Рябікін прислухається не тільки до пана Майберга чи Коломойського, а вирішить прислухатися до керівництва країни», – заявив урядовець.

Також він підкреслив, що підписання договору з Ryanair, було б величезним кроком вперед для аеропорту «Бориспіль».

«Переговорна позиція за Ryanair тривала рік. Були обговорені всі моменти, була повна політична підтримка. Для аеропорту «Бориспіль» це, безумовно, був величезний позитивний крок вперед, тому що це б дозволило акумулювати кількість пасажирів і заробляти на неавіаційних послуг, як це практикується в усьому світі», – підсумував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв