«Війна затягнеться» – журналіст розповів про цілі Кремля на кордоні з Україною

524
Що задумав Кремль на кордоні з Україною?

Створення Росією нового угруповання на кордоні з Україною свідчить про те, що російське керівництво планує тривалу війну на Донбасі. Про це заявив журналіст, редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

«Ворог створив нове оперативне об’єднання, мета якого – ведення бойових дій в Україні. Це означає, що керівництво РФ планує ведення тривалої війни на Донбасі, та удосконалює структуру управління, вкладає ресурси плануючи тривале протистояння», – пише Бутусов у своєму Facebook.

За його словами, це угруповання – «по суті єдиний комплекс управління як російськими окупаційними силами на Донбасі – першим ешелоном, так і їхнім другим ешелоном на території Краснодарського краю РФ».

Крім того, на його переконання, так російська армія оптимізує структуру управління, бойової підготовки та постачання.

Як також зауважив журналіст, одночасно проходить реформа щодо підвищення рівня боєздатності та боєготовності російських сухопутних військ на кордоні: «Угруповання постійної готовності ЗС РФ на кордонах України не перевищують чисельність ЗСУ, тому противник робить упор на підвищенні якісної складової, впровадженні в війська досвіду війни в Україні 2014-17 років, нових видів бойової техніки».

«Це не означає, що РФ готується до негайного вторгнення. Це означає, що РФ планує активні бойові дії, і продовжує розглядати військову силу як основний інструмент впливу на Україну», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв