Про «ляпас» Путіну від США

584
Російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій

Курт Волкер, який став спеціальним представником США по Україні, став сюрпризом для глави Кремля Владіміра Путіна. Таку думку висловив російський історик та опозиціонер Андрєй Піонтковскій у коментарі InfoResist

На переконання експерта, Держсекретар США Рекс Тіллерсон навіть не підозрював, що час його візиту в Україну збігається з розглядом законопроекту про реінтеграцію Донбасу на засіданні РНБО.

«Кращим сигналом, який привіз Тіллерсон в Україну, став його супутник, пан Волкер, який призначений США спеціальним представником по Україні. Ось це просто неймовірний ляпас Володимиру Путіну», – висловив думку Піонтковскій.

За його словами, злий жарт для Путіна у тому, що Курт Волкер, який був виконавчим директором Інституту міжнародного лідерства Маккейна при Університеті штату Арізона, на боці України.

«Ця людина 100% стоїть на українській позиції. Ось це і є найважливіший сигнал. Ось такий натяк нашим європейським і не тільки європейським партнерам. У всякому разі, Курт Волкер, який тепер має за своїм статусом транслювати, жестикулювати американську позицію в Україні, дотримується твердої позиції», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв